Ne Yapıyoruz?

Ürünlerin Dünya Genelinde popülerliğini, Kullanım Amacına Uygun Üretilip üretilmediğini, ve Son Kullanıcı Yorumlarını Değerlendiriyoruz.

2017

2017 Yılından Bugüne Yüzlerce Ürün Değerlendirmesi yaptık.

Ekonomik

Ekonomik Açıdan Bütçenizi Zorlamayan En İyi ürünler. .

Belge Değerlemesi

Sadece Ürünleri Değil, Ürünlerin İnsan Kullanımına Uygunluğunu da Değerlendirdik.

20 KİŞİDEn oluşan ekibimiz ile, tüm kullanıcıları ürün arama değerlendirme. onlarca görüşme yapma derdinden kurtarıyoruz.

Geçmişte…

Bir çok evsel ve Endüstriyel Ürünleri Hem Toptan Alım Yapan işletmeler, Hem de Son Kullanıcı için, onlarca ürün değerlendirerek, Profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Firmamızın Yapmış Olduğu Analizleri 2017 Yılı İtibari ile ekonomilal.com üzerinden son kullanıcılara ücretsiz olarak açtık. yapılan bütün değerlendirmeleri belirli aralıklarla sizlerle paylaşmaktayız.

Belgelendirme

Ülkemizde Bir Çok Üründe Pazaryerlerinde Son Kullanıcı Yorumları Göz Önünde Bulundurularak karar vermeye çalışılıyor. Yerel ve Son Kullanıcıya Yönelik Üretilmeyen Ürünlerin Sadece Yorumlarını Okuyarak, Yüzlerce Kullanıcı Mağdur Olmakta. Bir Çok Pazaryerinde 2 Yıl Öncesine Kadar Satılan Ürünlere, Satın Almadan Yorum Yapılabiliyordu. Son iki Yıl İçerisinde Bu Durumun Önüne Geçilse de, Hala Yüzlerce Sahte Yorumlarla Dolu ürün bulunmakta. İthal ya da Yerli olarak Üretilen ürünlerin Gerekli Kuruluşlar Tarafından Yapılan Değerlendirmeler Sonucunda Almış Oldukları belgeleri de Sizler İçin Değerlendiriyoruz.

Ekonomik Al - En iyi Fiyat - En İyi Ürün
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart